art+antiques

885,00 Kč

Popis produktu

Art+antiques je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+antiques je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním. PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS ART+ANTIQUES A ZÍSKEJTE KNIHU SEZNAMTE SE: DALÍ OD NAKLADATELSTVÍ GRADA*.

* Pro uplatnění studentského předplatného zašlete platné potvrzení o studiu na predplatne@ambitmedia.cz. Nabídka platí jen pro ČR.

* ZÍSKEJTE AKTUÁLNĚ 10% SLEVU NA PŘEDPLATNÉ ART+ANTIQUES PŘI ZADÁNÍ SLEVOVÉHO KÓDU AA18VAN DO OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE. PLATÍ DO 26. 12. 2018 *

 

Art+antiques je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. Art+antiques je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním.

Periodicita: 10x ročně

Web: www.artcasopis.cz

Elektronické předplatné je poskytováno formou vstupu do listovačky jednotlivých čísel, kterou předplatitelé najdou po přihlášení do svého účtu v sekci Mé produkty – Zobrazit listovačku. Listovačka bude zobrazena ihned po uhrazení předplatného a vstup do ní bude ukončen po 12 měsících od úhrady předplatného.

Dárkový certifikát k předplatnému si můžete stáhnout po úhradě platby po přihlášení ve svém účtu v sekci Mé objednávky – Detail.

Předplaťte si časopis art+antiques a získejte knihu Sezamte se: Dalí od nakladatelství Grada*.

   

 

K předplatnému získáte ZDARMA*:

- 10 čísel časopisu (z toho dvě dvojčísla)

Ročenku  ART+ "Trh s uměním v roce v letech 2018-2019"

Nově Ročenku ART+ "Poválečné a současné umění 2018-2019"

- vstup do archivu art+antiques

- Předplatitelskou ARTcard (vystavenou na jméno předplatitele) s níž ušetříte až 50% u našich partnerů (seznam ZDE), nově s programem Sphere, který nabízí další výhody a slevy na více než 10.000 místech (více ZDE).​

 

*Nabídka platí pro standardní roční předplatné uhrazené do 31. 1. 2019. Dárky jsou rozesílány novým předplatitelům v ČR do 5 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu. Platí do vyčerpání zásob.