ART ANTIQUES

885,00 Kč

Popis produktu

ART ANTIQUES je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění, architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. ART ANTIQUES je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním. PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS ART ANTIQUES A ZÍSKEJTE AKTUÁLNÍ BŘEZNOVÉ ČÍSLO ART ANTIQUES A ROČENKU ART+ 2020*.

* Pro uplatnění studentského předplatného zašlete platné potvrzení o studiu na predplatne@ambitmedia.cz. Nabídka platí jen pro ČR.

ART ANTIQUES je exkluzivní měsíčník o výtvarném umění, architektuře, designu a starožitnostech. V každém vydání časopisu čtenáři najdou obsáhlou pozvánku na výstavu, která v daném měsíc začíná, velký rozhovor a řadu tematických článků. ART ANTIQUES je zároveň jediným český periodikem, které se systematicky věnuje trhu s uměním.

Periodicita: 10x ročně

Web: www.artantiques.cz

Elektronické předplatné je poskytováno formou vstupu do listovačky jednotlivých čísel, kterou předplatitelé najdou po přihlášení do svého účtu v sekci Mé produkty – Zobrazit listovačku. Listovačka bude zobrazena ihned po uhrazení předplatného a vstup do ní bude ukončen po 12 měsících od úhrady předplatného.

Dárkový certifikát k předplatnému si můžete stáhnout po úhradě platby po přihlášení ve svém účtu v sekci Mé objednávky – Detail.

Předplaťte si časopis ART ANTIQUES a získejte aktuální březnové číslo ART ANTIQUES a Ročenku ART+ 2020*.

  

K předplatnému získáte ZDARMA*:

- 10 čísel časopisu (z toho dvě dvojčísla)

Ročenku  ART+ "Trh s uměním v letech 2020 - 2021"

Nově Ročenku ART+ "Poválečné a současné umění"

- vstup do archivu ART ANTIQUES

- Předplatitelskou ARTcard (vystavenou na jméno předplatitele) s níž ušetříte až 50% u našich partnerů (seznam ZDE).​

 

*Nabídka platí pro standardní roční předplatné uhrazené do 2. 4. 2020 (neplatí pro elektronické a studentské předplatné). Dárky jsou rozesílány novým předplatitelům v ČR do 5 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu. Platí do vyčerpání zásob.