Florence

370,00 Kč

Popis produktu

Časopis Florence od roku 2010 publikuje recenzované články ze všech nelékařských zdravotnických profesí, z oblasti vzdělávání, výzkumu i praxe. Florence přináší aktuální informace a odborné články z ošetřovatelské teorie i praxe, zabývá se ošetřovatelskou legislativou, komunikací, prezentuje výzkumné práce, věnuje se historii ošetřovatelství. PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS FLORENCE A ZÍSKEJTE KNIHU OD NAKLADATELSTVÍ GRADA JAKO DÁREK*.

Florence je odborný měsíčník pro všeobecné sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky přináší aktuální informace a odborné články z ošetřovatelské teorie i praxe (zpravodajství z kongresů, kazuistiky, ošetřovatelské technolegie apod.), zabývá se ošeřovatelskou legislativou, psychologií, prezentuje výzkumné práce, věnuje se historii ošetřovatelství, informuje o moderním managementu a představuje zajímavé osobnosti z těchto oblastí.

Periodicita: 6x ročně

Web: www.florence.cz

Elektronické předplatné je poskytováno formou vstupu do listovačky jednotlivých čísel, kterou předplatitelé najdou po přihlášení do svého účtu v sekci Mé produkty – Zobrazit listovačku. Listovačka bude zobrazena ihned po uhrazení předplatného a vstup do ní bude ukončen po 12 měsících od úhrady předplatného.

Dárkový certifikát k předplatnému si můžete stáhnout po úhradě platby po přihlášení ve svém účtu v sekci Mé objednávky – Detail.

Předplaťte si časopis Florence a získejte jako dárek knihu od nakladatelství Grada*. 

*Nabídka platí pro standardní roční předplatné uhrazené do 2. 6. 2020. Dárky jsou rozesílány novým předplatitelům v ČR do 5 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu. Platí do vyčerpání zásob.